• +380632024288
  • Ukrayna, Kiev

HİZMETLER

Tercümanlık Rehber Hizmetleri

Eğer Ukrayna’nın bu mükemmel şehrine geldiniz ve Rusça bilmiyorsanız en doğru seçim bizim “KievTercüman” rehberi ile şehri gezmektir. Rusça ve Ukraynaca bilmeden şehre yapacağınız gezilerde “KievTercüman” rehberi tam da aradığınız çözüm olacaktır.

Ukrayna gezilerinde dil sorun olarak karşınıza çıkıyorsa, bu konuda Size yardımcı olmakdan memnun oluruz. Rus ve Ukrayna dili bilmediğiniz için kısa süreli tatilinizde istediklerinizi yapamıyor bazen de insanlarla tanışmaktan dil sorunu yüzünden çekiniyorsunuz. Biz sizin isteklerinizi, şehirde gitmek istediğiniz bilinmeyen mekanları gezdirecek bir Kiev rehberi olarak sizin tatilinizi daha keyifli hale getirmek için yardımcı oluyoruz. Günün istediğiniz saatlerinde yanınızda olacak rehber arkadaşlarımız sizlerin şehri keşfetmesinde yardımcı olacaklardır. Şehir merkezi her ne kadar küçük olsa da, şehrin bilinmeyen yönlerini ve eğlence hayatını rehberlerimiz ile keşfedebilirsiniz.

Peki, bizim tercumanlık rehberlik hizmeti içinde neleri barındırıyor, size ne gibi artılar sunuyor? Şehirde istediğiniz tüm konularda size yardımcı olabilir. Dilerseniz ticari dilerseniz turistik gezilerinizde tercümanlığın yanı sıra alışverişten gece hayatına kadar her konuda yardımcı olacaktır. Ayrıca şehre yapacağınız ticari görüşmelerinize Türkçe tercümanımız ile katılabilirsiniz. Misafirlerimizi havaalanından karşılayıp kalacakları yere yerleştiriyor ve onlar kentten ayrılana kadar yanlarında bulunuyoruz. Dilerseniz Kiev’de günlük kiralık ev, otel, araç kiralama gibi hizmetlerde yardımcı ola biliriz. Rehberlerimiz isteğinize göre şehir merkezinde uygun fiyatlara günlük, haftalık, aylık kiralık daire ya da villa da ayarlayabilir.

Gezilerinizi planlarken, bizimle iletişime geçerseniz rehberli hakkında detaylı bilgi verebiliriz. Şehirde konaklamadan, kış turizmine, kültür gezisinden, tarihi mekanlara, gece kulüplerine kadar rehberlik hizmetlerimiz bulunmaktadır.Havaalanı karşılama ve transfer.

  • Konaklama, otel, günlük kiralık daire, villa.
  • Kültür turizmi.
  • Gece hayatı rehberliği.
  • Ticari ya da özel görüşmelerinizde tercümanlık.
  • Şoförlü ya da şoförsüz araç kiralama.

Kiev'de Türkçe Tercüman ve Gezi Rehberi arayışınız için bizlere +380632024288 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Whatsapp ve Viber programları üzerinden de ücretsiz olarak yazabilirsiniz.